Anna Błach

adwokat
radca prawny

Codziennie w swojej pracy zawodowej zajmuję się sprawami o zasiedzenie. O zasiedzeniu wiem wszystko! Jeśli jest możliwe wygranie sprawy o zasiedzenie, to ja jestem w stanie to osiągnąć. Prowadziłam setki spraw sądowych. Jeśli i Ty chcesz zasiedzieć nieruchomość, to masz szczęście, że trafiłeś na mój blog.
[Więcej >>>]

O mnie

Dlaczego zajmuję się zasiedzeniem? Bo jestem w tym dobra. Wygrywanie trudnych spraw o zasiedzenie nieruchomości lub służebności to jest moja zawodowa pasja.

Każdy lubi robić to w czym jest najlepszy. A ja w sprawach o zasiedzenie specjalizuję się i posiadam szeroką wiedzę.

Ponadto w sprawach o zasiedzenie często moim przeciwnikiem jest Skarb Państwa lub gmina. Przyznaję szczerze, że to bardzo trudny przeciwnik, ale tym większa satysfakcja z wygranej, zwłaszcza, iż w wielu przypadkach podmioty te usiłują zachować nieruchomości zrabowane przez komunę, którymi od pokoleń władają nasi klienci.

Prowadzenie spraw o zasiedzenie to również możliwość poznawania z bliska z poziomu ludzkich losów pogmatwanej historii naszej ojczyzny i jej obywateli. To właśnie ta dramatyczna historia ostatnich 70-80 lat spowodowała, iż liczba zasiedzeń jest w Polsce znacznie wyższa niż w innych krajach.

Natomiast w swoim prywatnym czasie  wraz z rodziną poznaję historię naszego kraju z nieco innej perspektywy – z okna auta, którym przemierzamy Polskę za każdym razem poznając nowe, interesujące miejsca.

Prowadzę kancelarię adwokacką w Warszawie. Posiadam jednocześnie dwa tytuły – adwokata i radcy prawnego. Prawo ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie poznałam wielu znanych teoretyków prawa.

Praktyczną stronę stosowania prawa mogłam poznać podczas aplikacji radcowskiej w Kielcach – pracując  w tym mieście w kancelarii wieloletniego dziekana tamtejszej Izby Radców Prawnych Mecenasa Ignacego Gruma.

Zapraszam Cię do lektury bloga (skorzystaj ze Spisu Treści), a w razie wątpliwości napisz do mnie – skorzystaj z formularza:

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Błach w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.