Anna Błach

adwokat
radca prawny

Codziennie w swojej pracy zawodowej zajmuję się sprawami o zasiedzenie. O zasiedzeniu wiem wszystko! Jeśli jest możliwe wygranie sprawy o zasiedzenie, to ja jestem w stanie to osiągnąć. Prowadziłam setki spraw sądowych. Jeśli i Ty chcesz zasiedzieć nieruchomość, to masz szczęście, że trafiłeś na mój blog.
[Więcej >>>]

O blogu

Witam Cię serdecznie na moim blogu! Skoro zajrzałeś tutaj to znaczy, że masz problem z zasiedzeniem. Jest wysoce prawdopodobne, że z moją pomocą uda Ci się go rozwiązać.

Pamiętaj, że zasiedzenie jest często jedynym możliwym sposobem nabycia prawa własności do nieruchomości. Często mawiam, że tak jak saper myli się tylko raz, tak i osoba prowadząca postępowanie sądowe w sprawie o zasiedzenie jest w podobnej sytuacji – gdy raz się pomyli i sąd oddali wniosek, to kolejny będzie mogła złożyć do sądu dopiero za 30 lat.

Od tej reguły są tylko nieliczne wyjątki, zaś metody złożenia ponownego wniosku przed 30-letnim terminem znają tylko nieliczni specjaliści w tym zakresie.

Zdecydowałam się na pisanie bloga o zasiedzeniu, bo w mojej kancelarii często zajmuję się takimi sprawami. Codziennie rozmawiam  z klientami mającymi problem z zasiedzeniem.

I właśnie na bazie problemów prawnych moich klientów powstał ten blog.

Piszę tutaj o sprawach, które najczęściej pojawiają się w mojej praktyce zawodowej (zobacz Spis Treści bloga) Jeśli zatem sam nie masz jakiegoś kłopotu natury prawnej, to możesz sprawdzić jakiego typu problemy mają inni. A to też jest przecież ciekawe…

Zapraszam zatem do czytania i pozytywnego komentowania!

Zrzut ekranu 2016-05-18 o 09.40.21